Szeptember 1-től újra közlekednek az iskolabuszok.

A jákói   gyerekeket  is a  Volán autóbusz a fogja szállítani, ezért némileg módosul a menetrend.

1. ( Jákóból induló) buszra: Jákó iskolás+óvodás, Gige csak iskolás, Kiskorpád Agrokémia, italbolt megállókban várakozó iskolás+óvodások szálljanak fel.

A rinyakovácsi gyerekek utaztatása az alábbiakban alakul: 7.33 -kor felszállnak a Csökölybe tartó iskolabuszra, amin az összes rinyakovácsi gyerek utazik. Fent maradnak a buszon, mert ez jön  tovább Kaposfőre. Visszafelé is ez vonatkozik.

2. ( Csökölyből induló) busz: Rinyakovácsi+ Csököly iskolás + Gige óvodás + Kiskorpád Alsó + Kiskorpád Hősök t. + Kiskorpád Hűtőház (Posta) megállókban várakozó óvodás+ iskolás szálljon fel.

1. sz. melléklet

Érvényes: 2011. szeptember 1-jétől

A kaposfői általános iskola kiszolgálását végző különcélú menetrendszerinti autóbuszjárat menetrendje
Indul Honnan Hová Érkezik
7:32 Jákó
Gige, sz. ib. (7:43)
Kiskorpád, Agrokémia (7:56)
Kaposfő 8:06
7:46 Csököly
Gige, sz.ib. (7:51)
Kiskorpád, alsó (7:56)
Kiskorpád, Hősök tere (7:57)
Kiskorpád, Hűtőház (7:58)
Kaposfő 8:06
15:30 Kaposfő Kiskorpád, Agrokémia – Gige – Jákó 16:00
15:43 Kaposfő Kiskorpád – Gige – Csököly 16:05

Megjegyzés:

A gigei óvodások a Csökölyből érkező, a tanulók pedig a Jákóból érkező autóbusszal utaznak.

Iskolabusz menetrend