Márciusban két régiós versenyen is bizonyíthattak iskolánk judokái. Tizenegyedikén a Barcson megrendezett szezonnyitó régiós versenyen Vajda Julianna Diák B Leány -40 kilóban veretlenül aranyérmes lett, Vajda Panna pedig a kilenc év alattiak számára rendezett játékos küzdelmekben -28 kilóban ezüstérmet szerzett.

Nem jutott sok idő pihenni, tizenkilencedikén már Zalaegerszegen vett részt mindhárom Vajda lány a Dél-Dunántúli Rangsor Versenyen. A színházi elfoglaltságai miatt közel fél évet kihagyó Vajda Lilla két aranyéremmel nyitott: Diák A Leány -41 kilóban, valamint összevont Diák A Leány súlycsoportban is a dobogó tetejére állhatott. Vajda Julcsi súlycsoportjában második lett, míg Vajda Panna bronzéremmel zárta a viadalt.

Gratulálunk eredményeikhez!

Tanítványaink sikerei judoban