Tisztelt Szülők és Vendégeink!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy gyermekeink és vagyontárgyaink védelmében az iskola bejárata és a kapuk 2020. március 16-tól zárva lesznek tanítási napokon 8.15 és 15.15 óra között.

Iskolánk területén 2020. március 16-tól tanítási időben és tanítási időn kívül is csak engedéllyel tartózkodhatnak a tanulókon és a dolgozókon kívül más személyek.

A pedagógusokkal való találkozás időpontját szíveskedjenek előzetesen egyeztetni. A főbejáratnál elhelyezett kapucsengő jelzésére az iskolatitkárnak mondhatják el, hogy milyen ügyet kívánnak elintézni. Kérjük, belépés után a bejáratnál kialakított fogadótérben várakozzanak! A titkárságot a 06-82-577-004 telefonszámon érhetik el.

Kérjük, hogy az iskola ajtajában, illetve kapujában köszönjenek el gyermeküktől. Az autóval érkezőket kérjük, hogy a kerítésen belül lévő parkolóhelyeket a dolgozóknak tartsák fenn, ne hajtsanak be oda.

Együttműködésüket tisztelettel köszönjük!

Iskolavezetés