A 2007-es év decembere iskolánkban egy hetekig tartó eseménysorozat, a Karácsony projekt jegyében telt el. Tanulóink ökumenikus beszélgetésen vehettek részt, megismerkedhettek az ünnepi asztal megterítésének praktikáival, ajándékot készítettek és adtak testvérosztályaiknak, matematika órán karácsonyfát szerkesztettek, biológia órán a fenyőerdőben a karácsonyfának valóval ismerkedtek. Idén a projektbe kapcsoltuk be a minden évben megrendezett kiállítást és a Szülők klubját. A kiállítás idei témája az iskolatörténet volt. A projekt egyik legnagyobb és legtöbb izgalommal várt eseménye az iskola vörsi kirándulása volt: megtekintettük Európa legnagyobb templomi betlehemét. Vörsön a projekt témájához nem kötődő Tűzoltó Múzeumot és Szappankiállítást is megnéztük. Az év utolsó tanítási napján került sor a projekt zárására karácsonyi ünnepség keretében. Kérjük, tekintsék meg az eseménysorozatról készített fotóinkat!