Szeptember 18-án Szüreti délután címmel tartottunk programot az iskolában. Részt vett ezen a kisbíró, aki versbe szedve kidobolta az iskola híreit, aztán közös éneklés következett a szürethez kapcsolódó dalokból. Ezt táncház követte az udvaron, majd az alsósok kézműves foglalkozásokon vettek részt, a felsős osztályok pedig egy vetélkedőn mérkőztek meg egymással. A játékban a műsorvezető kérdéseket olvasott fel, a csapatok pedig három szakértő tanár közül választhatták ki, hogy ki adja meg a választ. Majd következett az igazi kérdés: a válasz, amit hallottak, vajon igaz-e vagy csak becsapás? Vajon elfogadják-e vagy sem, hiszen a pontok száma ezen múlik? Az izgalmas és egyúttal mókás vetélkedőn a játékosok és a közönség is jól szórakozott.

Szüreti délután az iskolában