Teremfoci: 4 korcsoportban (kb. 8-8 nevezővel) rendezték Kaposmérőben és Nagybajomban a Városkörnyéki Diákolimpia elődöntőit és döntőit.

Eredményeink:

• 1.kcs.: ezüst,
  • 2.kcs.: arany,
  • 3.kcs.: arany,
  • 4.kcs.: bronz érem.

2. és 3. kcs.-os csapataink sikerükkel kiérdemelték a 9 körzeti bajnoknak szervezett megyei döntőn való részvételt Barcson illetve Marcaliban. Ahol a kedvezőtlen sorsolás után a 2.kcs.-ban az 5., 3.kcs.-ban a 7. helyen végeztünk.

Szabadtéri foci:  3 korcsoportban rendezték Kadarkúton és Nagybajomban a Városkörnyéki Diákolimpia  döntőit.

Eredményeink:

• 1.kcs.: bronz,
  • 2.kcs.: arany,
  • 3.kcs.: arany érem.

2. és 3. korcsoportosainkra vár a TELEKOM Diákolimpia megyei elődöntője ahol Kaposvár és Marcali bajnokaival kell megmérkőzni utóbbi otthonában.

Fenti eredményeinkkel iskolánk magasan a legeredményesebb lett a városkörnyékben, de megyei szinten is a legjobbak között vagyunk.

A két kiemelkedő csapatunk játékosai:

IMAG1633IMAG1637

• 2.kcs.: Polák Kevin, Vörös Tamás Ottó, Ivusza Balázs, Bojtor Róbert Szilveszter, Bogdán Richárd, Brogyanecz Richárd, József Patrik, Tombácz Erik, Bekő Dominik, Rostás Roland.
  • 3.kcs.: Pécsek Kevin, Puskás Ferenc, Vas Dániel, Epstein Stephan Simon, Orsós Róbert, Németh Kevin, Nagy Levente, Farkas Brendon, Gyánó Bence, Fodor Farkas Bálint.

Szép sikerek a labdarúgó Diákolimpián