Nagybajomban minden évben megrendezik a Csokonai-napokat, s ennek keretében tanulmányi versenyek zajlanak. Mint minden évben, idén is részt vettek ezen diákjaink, s szép eredményeket értek el.

Matematika verseny

Bók Adrienn 5/B-s tanuló az ötödikesek számára meghirdetett matematika versenyen az első helyezést szerezte meg. Ugyanezen versenyen Túri Roxána harmadik helyezett lett. Felkészítőjük Tápi Zsuzsa.

Vajda Panna Katica a negyedikesek matematika versenyén harmadik helyezett lett. Felkészítője: Merkeiné Vajda Anikó.

Vajda Julianna szintén harmadik helyezést ért el a hatodikasok matematika versenyén, felkészítője Mártonné Káplár Vera.

A hetedik évfolyamon sem maradtunk helyezett nélkül a matematika versenyben, itt Dani Bulcsú szerzett harmadik helyezést. Felkészítője Mártonné Káplár Vera.

Rajz verseny

Az ötödik évfolyamon a rajz verseny első helyezettje Kovács Eszter 5/B osztályos tanulónk lett, a harmadik helyezést pedig Bók Adrienn (5/B osztály) szerezte meg. Felkészítőjük Merkeiné Vajda Anikó.

A negyedikesek között harmadik helyezett lett Gál Fruzsina Gréta. Felkészítője Merkeiné Vajda Anikó.

Első és harmadik helyezések a Csokonai-napok matematika és rajz versenyein