Tájékoztatjuk Önöket, hogy november 26-án, csütörtökön visszatérünk a normál tanítási rendhez.

Tudomásunk van arról, hogy több családban van felnőtt COVID-19 pozitív családtag és sajnos a vírus tovább fertőz.

Kérjük Önöket, ha a családban tesztelni fognak valakit vagy teszteredményre várnak, amíg nincs eredmény ne küldjék a tanulót iskolába! Értesítsék az osztályfőnököt, a hiányzást igazolni fogjuk!

Nyomatékkal felhívom figyelmüket, hogy kizárólag akkor engedjék gyermeküket iskolába, ha TELJESEN EGÉSZSÉGESEK! Köhécseléssel, tüsszögéssel, hányingerrel, hasfájással, náthával és más enyhe tünetekkel is maradjanak otthon!

Kérjük megértésüket, vigyázzanak magukra, családjukra és vigyázzunk EGYMÁSRA!

November 26., csütörtöktől normál tanítási rend – csak teljesen egészségesen jöjjenek a gyerekek iskolába