Az alábbiakban Ábel Melinda polgármester tájékoztatását adjuk közre az étkezési térítési díjakról.

Tisztelt Szülők!

Kaposfő Község Önkormányzat az étkeztetési ellátás nyersanyagköltségeiről és díjáról szóló 2/2020 (III. 2) önkormányzati rendelet alapján 2021. január 1. napjától az Álalános Iskolai tanulók részére az étkezési térítési díjak a következők szerint alakulnak:

Teljes ár50% kedvezménnyel
1x-i étkezés (Ebéd)355 Ft / nap180 Ft / nap
2x-i étkezés (Tízórai + Ebéd)455 Ft / nap230 Ft / nap
3x-i étkezés (Tízórai + Ebéd + Uzsonna)555 Ft / nap280 Ft / nap

Kérjük a Tisztelt szülőket, hogy a kedvezményes étkeztetés igénybevételéhez szükséges dokumentumok érvényességét kísérjék figyelemmel (gyermekvédelmi kedvezmény), szükség esetén az illetékes Önkormányzati Hivatalnál ezen jogosultság megújítását kezdeményezzék. Érvényes jogosultság hiányában kedvezményes, ingyenes étkezést nem tudjuk biztosítani.

2021. január 1-től lehetőség nyílik az étkezési díjak átutalással történő kiegyenlítésére is. Ezen igényeiket kérjük a kaposfokonyha@gmail.com email címen, vagy a 30/938-79-34 telefonon jelezni.

Január hónapban minden étkező részére eljuttatunk egy hozzájáruló nyilatkozatot, melyet a további gördülékeny kapcsolattartás érdekében kérünk kitölteni és részünkre visszajuttatni.

Kaposfő, 2021. január 8.

Tisztelettel: