Tájékoztatom Önöket néhány október eleji programról.

Szüreti délután – október 1.

Október 1.: szüreti délután 1-5. osztályosoknak a néprajzi szakkör szervezésében. Program:

• a kisbíró kidobolja az iskola híreit
  • óriás szőlőfürt készítése
  • táncház

Kérjük, ha van rá lehetőségük, küldjenek néhány szőlőfürtöt.

Állatok világnapja – október 4.

Október 4-én, az állatok világnapján szervezett programunkra a gyerekek hozhatnak házi kedvencet. 13-15 óráig lehet hozni az állatokat a Sportcsarnokba, megfelelő hordozóban.

Kérem, szeptember 29-ig jelezzék az osztályfőnöknél, hogy ki, milyen állatot hoz, ki segít az elhozatalban (a felnőtt maradjon ott a program alatt). Kérjük, segítsék programunk megvalósulását!

Megemlékezés az aradi vértanúkról – október 6.

Október 6-án 8:15-kor megemlékezést tartunk az aradi vértanúkról az iskolai kopjafánál. Kérjük, virágot, mécsest hozzanak a gyerekek (az osztályfőnökkel beszéljék meg, ki hoz).

Papírgyűjtés – október 7.

7.30-16.00 óra között hozhatnak papírt a Dózsa György utcai kapunál levő átvevőhelyre. Nem kell kötegelni! Kartont nem gyűjtünk!

Programok október elején – szüreti délután, állatok világnapja, megemlékezés, papírgyűjtés