December 6-án, immár 20. alkalommal került megrendezésre iskolánk tornatermében a Mikulás-kupa labdarúgás sportágban.
A tornát két korosztályban (2. és 3. korcsoport) szerveztük 8-8 csapat részvételével. Zömében Kaposvár környéki csapatok neveztek, de idén Sellye és Dombóvár is nevezett és emelte rendezvényünk színvonalát.
2. kcs-os csapatunk 2 győzelemmel és egy döntetlennel nyerte csoportját. Az elődöntőben 6-0-al jutottunk túl a somogyjádi csapaton. Végül a döntőben 4-0-ás vereséget szenvedtünk a nagyon erős dombóváriaktól, így az értékes 2. helyen végeztünk. A torna legjobb játékosának – az edzők javaslatai alapján- Epstein Stephant, iskolánk 4.a osztályos tanulóját választották.
Gratulálunk minden játékosnak a szép eredményhez! Csapattagok: Ivusza Balázs, Polák Kevin, Vörös Tamás Ottó, Epstein Stephan, Nagy Levente, Barta László, Gyánó Bence, Fodor Tamás, Farkas Brendon.
3. kcs-ban sajnos esélyes csapatunknak nem sikerült továbbjutni a csoportjából. A kupát végül meglepetésre, de megérdemelten a Kaposmérő csapata vihette haza.
IMAG0797IMAG0793

IMAG0791 IMAG0775

 

Mikulás-kupa