A Kinder + SPORT programot a Ferrero Magyarország a tömegsport támogatására, népszerűsítésére hozta létre, ezen belül is kiemelt figyelmet fordítva a fiatalokra, az általános iskolás korosztályra. A legfontosabb cél a rendszeres testmozgás megszerettetése a gyerekekkel, hogy az aktív sport későbbi életük során is a mindennapok része legyen. A programhoz iskolánk is csatlakozott.

Kinder + SPORTEhhez kaptunk egy induló sport csomagot, amelyet a felkészüléshez használhatunk. A programban tovább versengő iskolák közötti döntőre a tanév vége előtt kerül sor, ahol kiderül, hogy melyik három iskola lesz az, amelyik megkapja a Ferrero Magyarország által felajánlott 3, 2, illetve 1 millió forintos díjakat. Az intézmények a nyereményeket tornatermük felszerelésére, gyerekeknek szervezett sportprogramokra és sporttáborozásra fordíthatják, illetve – külön megállapodás alapján – hozzájárulást kaphatnak tornatermük felújításához.

Kinder+SPORT - Első edzés Kaposfőn

Kinder + SPORT program