Kedden délután zajlott Mezőcsokonyában a MAD DAY, azaz a Mezőcsokonyai Angol Drámanap nevű rendezvény, ahol a résztvevő csoportok angol nyelvű színjátszásban mérték össze a tudásukat. A felső tagozatos versenyen a mezőcsokonyai, a mernyei, a somogyjádi, a kadarkúti, a zalabéri és a kaposfői iskolák összesen tizenöt produkciója vett részt. Iskolánk 6-7-8-asokból álló csapata a második helyezést szerezte meg a versenyen. A csoport tagjai:

  • Benedek Enikő (8/a osztály)
  • Epstein Ráchel (7. osztály)
  • Vörös Vivien (6/a osztály)
  • Kolonics Gabi (8/b osztály)
  • Gonda Luca (6/a osztály)
  • Jüngling Letícia (8/a osztály)
  • Ivusza Martin (7. osztály)

Felkészítő tanár: Dávidházi Tibor. A díszletet Dávidháziné Csordás Henriett tanárnő és Gonda Luca 6/a osztályos tanulónk készítette.

MAD DayGratulálunk az eredményhez!

Második helyezés a Mezőcsokonyai Angol Drámanapon