Március 18 és 27 között rendezték Nagybajomban és Kadarkúton a Kaposvár városkörnyéki diákolimpia döntőit szabadtéri labdarúgásban. I., III.  és lány korcsoportban arany, II. kcs-ban ezüst érmet szereztünk.

A lányok ezzel egyenes ágon kivívták a megyei döntőn való részvételt. Csapattagok: Ujvári Csenge, Hortobágyi Laura, Pór Dominika, Orsós Vanessza, Gonda Luca, Tóth Tímea, Tóth Bernadett.

I. és III. korcsoportban Marcaliban a Marcali és a Kaposvári körzet győzteseivel kellet megküzdeni a Siófokon rendezésre kerülő Telekom Somogy megyei  döntőért. Legkisebbjeink óriási bravúrral legyőzték a kaposvári Gyakorlót és a Fonyódot, továbbjutottak. Csapattagok: Vörös Tamás, Szabó Attila, Brogyanecz Richárd, Rostás Roland, József Patrik, Károlyi Krisztián, Orsós Zoltán, Göncz Kevin.

A III. kcs-osok az összevont Kaposvári Ált. Iskola válogatottja (minden játékos a Bene F. L. Akadémista) elleni 1-1 után csak rosszabb gólkülönbsége miatt szorult a 2. helyre. Le a kalappal srácok! Csapattagok: Ziegenheim András, Fodor Tamás, Palkovics Tamás, Pék Krisztián, Bekő Martin, Fenyvesi János, Puskás Ferenc, Pécsek Kevin, Németh Kevin, Polák Kevin, Epstein Stephan, Horváth György.

Büszkék lehetünk mindegyik csapatunkra, hogy nemcsak iskolánk hanem településünk hírnevét is öregbítették sikereikkel.

Újabb nagy sikerek fociban