Az Olvass.el! verseny döntőjén a kaposfői csapat Nyulász Péter íróval
Az Olvass.el! verseny döntőjén a kaposfői csapat Nyulász Péter íróval

A Kaposvári Egyetem idén negyedik alkalommal hirdette meg a 4-5. évfolyamos csapatok számára az Olvass.el! elnevezésű irodalmi versenyét, amely idén már nem országos, hanem nemzetközi szinten zajlott, 71 magyarországi, romániai és nagy-britanniai általános iskola részvételével. A verseny a tanév során az interneten keresztül zajlott, három modern gyermekregény köré csoportosultak a feladatok. A legjobb négy csapatot június 4-ére hívták a Kaposvári Egyetemen megrendezett döntőre. A döntőn iskolánk 4/b osztályos tanulókból álló csapata a harmadik helyezést szerezte meg.

A csapat tagjai: Balogh Cintia, Huszár Karina, Kasza Liliána. Felkészítő pedagógus: Bakonyi Istvánné.

Gratulálunk a kiváló eredményhez!

Harmadik helyezés nemzetközi irodalmi versenyen