A kadarkúti Jálics Ernő Iskola által szervezett kistérségi idegen nyelvi verseny hat levelező fordulóból és a legjobbak számára a sorozat végén egy szóbeli döntőből állt. A versenyt a felső tagozatosok számára szervezik. Az idei döntőt május 28-án rendezték Kadarkúton, ahol a résztvevők három szóbeli feladatban mérték össze tudásukat. Az 5. osztályosok német nyelvi versenyén 1. helyezett lett Merkei Anna, 2. helyezést ért el Hederics Bianka. A 8. osztályosok versenyét nagyszerű teljesítményt nyújtva Ignácz Barbara nyerte meg, harmadik helyezést Epstein Ráchel Tímea ért el. Felkészítő tanár: Szijártóné Torma Irma.

Az angolosok versenyében Vörös Vivien második helyezést szerzett. Felkészítő tanára: Dávidházi Tibor.

Gratulálunk az eredményekhez!

kistersegi-idegen-nyelvi-verseny_nemet

Két első, egy második és két harmadik helyezés a kistérségi idegen nyelvi versenyen