Mezőcsokonyában idén is megrendezték az angol szépkiejtési versenyt. A feladat egy előre megtanult szöveg elmondása, illetve a felsősöknek ezen felül egy helyben kapott szöveg felolvasása volt minél szebb angol kiejtéssel. Alsó tagozaton az alap óraszámban angol nyelvet tanulók versenyében tizenheten vettek részt, felső tagozaton ugyanebben a kategóriában tizenöten.

A versenyen Gál Dorina (8. osztály) első helyezést szerzett a felsősök között, Vörös Eszter (2. osztály) az alsósok versenyében a második helyet szerezte meg, László Szabolcs (6/A osztály) a felsősök között harmadik helyet ért el.

Részt vett még a versenyen és jó teljesítményt nyújtott Cservenka Krisztián (4. osztály), Vajda Lilla (6/A osztály) és Pap Virág (8. osztály).

A felkészítő tanár Dávidházi Tibor.

mezocsokonyaangolszepkiejtesiverseny2016

Gratulálunk az eredményekhez!

Gál Dorina első, Vörös Eszter második, László Szabolcs harmadik angol szépkiejtési versenyen