Két régiós és egy országos versennyel folytatódott a tavaszi judo szezon. Áprilisban a Bakony Kupára, Észak-Dunántúl régióba látogatott a cselgáncs szakosztály, ahol Diák A Leány -41 kilóban Vajda Lilla és Diák B Leány -40 kilóban Vajda Julianna is aranyérmet szerzett. Májusban a Kaszón rendezett Dél-Dunántúli Rangsor Versenyen a kicsiknek (Diák D korosztály) tartott megmérettetésen Vajda Panna második osztályos tanuló 25-26 kilóban első helyezést ért el, Vajda Lilla szintén első lett, és a súlycsoportot váltó Vajda Julcsi ezúttal -44 kilóban kapott aranyérmet.

Debrecenben került megrendezésre idén a Diák A és B korosztály számára a Magyar Köztársaság Kupa, ahol az ország legjobbjai mérhették össze judo tudásuk a tatamin. Rendkívül erős mezőnyben Vajda Lilla hatodik osztályos tanuló Diák A Leány -41 kilóban a pontszerző hetedik helyet érte el, míg testvére Vajda Julianna, negyedik osztályos tanuló, Diák B Leány -40 kilóban bronzérmet szerezve a dobogó harmadik fokára állhatott.

Gratulálunk eredményeikhez!

Vajda Julcsi bronzérmes a Magyar Köztársaság Kupán