Idén is részt vettünk a kadarkúti Jálics Könyvtár által megrendezett olvasási versenyen, ahol Majoros Nóra: Bolygóvadászok című könyvéből folyt a vetélkedő. A három fordulós levelező verseny után 2017. június 9-én rendezték meg a döntőt, amelyre az első négy legtöbb pontot szerző csapatot hívták meg. Iskolánk két csapattal indult, és mindkettő bejutott a döntőbe, ahol személyesen is találkozhattak az írónővel. Csapataink remekül szerepeltek, a döntőben is megtartották a levelező versenyen elért eredményüket, azaz elhoztuk az első és a negyedik helyet.

Az első helyezést elért 6. osztályos csapat tagjai: Balogh Blanka, Szijártó Zsófia, Torma Laura, Vajda Lilla.

A negyedik helyezést elért 7. osztályos csapat tagjai: Hederics Bianka, Kasza Liliána, Merkei Anna, Nagy Martina.

A csapatok felkészítője: Mariai Edit.

Gratulálunk nekik!


Első és negyedik helyezés a kadarkúti olvasási versenyen