Iskolánk a Kaposvári Tankerület támogatásával sikeresen pályázott az iskola épületének fejlesztésére.

A 37 millió forintból megvalósuló pályázatban az alsós folyosó feletti tetőtérben két csoportbontásra alkalmas tanterem, egy nagy tanári szoba és mellékhelyiségek kerülnek kialakításra. Az emeleti szárnyban 3 tanterem teljesen fel lesz újítva valamint a régi tanári szobából is egy csoportbontásra alkalmas tanterem készül.

Megújul a kerékpártároló is.

A sportcsarnok teljes energetikai felújítására Kaposfő Község Önkormányzata 62 millió forintot nyert! Megújul a tetőszerkezet, korszerűbb lesz a fűtési-világítási rendszer, hőszigetelt nyílászárókkal látják el az épületet.

Mindkét építési tevékenység a tanév végén, 2018. június 16. után kezdődik.

Reméljük, hogy a 2018-2019-es tanévet már kibővített, felújított iskolaépületben és sportcsarnokban kezdhetjük meg!

Pályázati sikerek