Sok szeretettel várjuk a leendő első osztályos tanulóink szüleit és a gyerekeket is március 19-én, hétfőn nyílt napunkra. A nyílt napon 8:15 és 11:50 között 4 órát látogathatnak meg, bemehetnek a leendő első osztályos tanítónők, Kispálné Kósa Katalin és Dávidháziné Csordás Henriett negyedik osztályokban tartott óráira, valamint meglátogathatják a jelenlegi első osztály óráit is.

Szintén sok szeretettel várjuk a leendő ötödik osztályos tanulóink szüleit is március 19-én, hétfőn nyílt napunkra. A nyílt napon lehetőségük van a leendő ötödik osztályos osztályfőnökök, Mariai Edit 5/A és Láng Roland 5/B óráit meglátogatni a következő időpontokban:

  • Mariai Edit: második óra (9:05-9:50-ig), történelem terem (történelem óra, hetedik osztály)
  • Láng Roland: negyedik óra (11:05-11:50-ig), kémia terem (magyar óra, ötödik osztály).
Meghívó nyílt napra [leendő első és leendő ötödik osztályosok szüleinek]