A 2017/18-as versenyszezon is kiváló eredményt hozott a harmadikas Vajda Panna és az ötödikes Vajda Julcsi számára.

Panna az idei tanévben hat régiós versenyen szerepelt, valamennyiről éremmel tért haza. Márciusban Veszprémben már országos megmérettetésen is részt vett, Diák C leány -27 kilogrammban elhozta az aranyérmet a Domonkos László-emlékversenyről! Az év egyik legnagyobb versenyére májusban Szombathelyen került sor, ahol a korosztályos Országos Diák C Diákolimpiai Döntőt rendezték meg. Kemény küzdésekkel -27 kilogrammban a bronz érmet sikerült megszereznie.

Vajda Julcsi szintén hat régiós versenyen indult, az összeset aranyéremmel zárta! Januárban súlycsoportot váltott, így a tavaszi versenyszezon országos viadalain már -50 kilogrammban indult. Megnyerte a veszprémi Domonkos László emlékversenyt, harmadik lett Debrecenben a Magyar Kupán, ahol pontegyezéses hármas döntetlen alakult ki, így rendhagyó módon a nevezési súly döntött az érmek sorsáról. Májusban a korosztályos Országos Diák A Diákolimpiai Döntőt Zalaegerszegen rendezték meg, ahol nagyszerű küzdések után ezüst érmet akasztottak a nyakába! Legnagyobb eredménye azonban a 31. Budapest Kupához kötődik. Rangos nemzetközi mezőnyben, magyar, szlovák és cseh versenyzőket legyőzve, a döntőben egy ukrán judokától hosszabbításban kikapva az ezüst érmet szerezte meg.

Sikeres szezont zártak iskolánk judósai