Negyedikeseink szeptemberben Zánkán, az Erzsébet-táborban töltöttek néhány napot. A táborban gyűjtött élményekről Orsós Máté beszámolóját adjuk közre egy képgaléria kíséretében.

Nagyon örültünk, hogy mi a kaposfői negyedik osztályosok elmehettünk Zánkára. Már hónapokkal ezelőtt izgatottan vártuk, hogy végre eljussunk az Erzsébet táborba.

Nagyon szép környezet fogadott minket. Változatos programokon vehettünk részt. Voltunk sétahajózáson, kézműves foglalkozáson. A Haditechnikai Parkban ültünk helikopterben is. Moziztunk, trambulinoztunk, és sokat játszottunk a játékteremben. Hazafelé megnéztük a keszthelyi Vasútmodell Kiállítást. Persze senki sem tért haza üres kézzel, mindenki vitt egy kis apróságot a szeretteinek.

Köszönjük tanítóinknak ezt a csodás élményt.

Negyedik osztályunk a Zánkai Erzsébet-táborban