Szeptember 13-án, pénteken őszi túrán veszünk részt.

Alsó tagozat

Az alsó tagozat vonattal utazik Kaposmérőbe a Bölény farmra. Kérjük, aki tud, hozzon egy szem almát. A konyhán étkezőknek visszük a tízórait, az ebédet már az iskolában fogyasztják el a gyerekek. Felszerelés: túraruha, túracipő. Kérjük, csomagoljanak innivalót, esetleg rágcsálnivalót. A hazautazás a megszokott időben történik.

Felső tagozat

A felsősök gyalogtúrán vesznek részt, a Petörke-völgy lesz az úticél. Lehetőség van MEGFELELŐ MŰSZAKI ÁLLAPOTÚ KERÉKPÁRRAL menni. Vidékiek szülői nyilatkozattal vehetnek részt a kerékpártúrán. A konyhán étkező gyerekeknek kivisszük a tízórait és az ebédet. Felszerelés: túraruha, túracipő. Kérjük, csomagoljanak innivalót, esetleg rágcsálnivalót. A hazautazás a megszokott időben történik.

Túranap szeptember 13-án, pénteken