Teljes tantestületi fogadóóra

Október 22-én 16.00-17.30 között teljes tantestületi fogadóórát tartunk. Ekkor az iskola minden pedagógusa egy időben lesz elérhető, így a szülők többfelől is érdeklődhetnek gyermekük tanulmányi munkájáról. A teljes tantestületi fogadóóra terembeosztását az iskola épületében olvashatják majd.

Fáklyás felvonulás

A teljes tantestületi fogadóóra befejezése után fél órával, 18.00 órai kezdettel fáklyás felvonulást tartunk a kultúrházzal közös szervezésben az 1956-os forradalom tiszteletére. A felvonulás a kultúrháztól indul a kegyeleti parkhoz, ahol rövid megemlékezés lesz. A fáklyás felvonuláson az első-hatodik évfolyamos tanulók szülői kísérettel vehetnek részt, a hetedik-nyolcadikasok önállóan is. A program vége után a hazautazás egyénileg történik.

Teljes tantestületi fogadóóra és fáklyás felvonulás október 22-én