Négy 7. osztályos tanulónk vett részt az Egy nap a munkahelyemen című projektben, melyet Kaposvár megyei jogú város és a Kaposvári Gazdaságfejlesztési És Innovációs Közhasznú Nonprofit Kft. írt ki. A feladat az volt, hogy egy sorsolás alapján kiválasztott cégnél a gyerekek eltöltenek egy napot és a cég munkájáról megadott szempontok alapján filmet készítenek. Tanulóink a FINO-hoz látogattak és készítették el Mátraházi Tibor segítségével a kisfilmet. A december 16-i eredményhirdetésen munkájukat a zsűri különdíjjal jutalmazta, a filmet több százan láthatták Kaposváron a Szivárvány Kultúrpalotában.

A film készítői:

  • Fábos Liliána
  • Magda Violetta Szófia
  • Bogdán Benjamin
  • Kislaki Zsombor
  • Vörös Ottó Gábor igazgató
  • Mátraházi Tibor iskolapszichológus
Különdíjjal jutalmazták hetedikes diákjaink filmjét