A Nagyberki Szász Endre Általános Iskola Művészet és technika a jövőben című rajzpályázatán és az Együd Árpád Kulturális Központ Milyen lesz a karácsony, amikor nagy leszek? című rajzpályázatán sikeresen szerepeltek tanulóink, a következő helyezéseket érték el.

Művészet és technika a jövőben című rajzpályázat

Az első és második évfolyam versenyében első helyezett lett Fáth Liza (2/B), második Migács Alex (2/A), harmadik Mórocz Bence (2/B).

Az 5-6. évfolyam versenyében Bók Adrienn (6/B) második helyezett lett, a 7-8. évfolyamon pedig Kovács Bálint (8/A) ért el második helyezést.

Felkészítő: Merkeiné Vajda Anikó.

Milyen lesz a karácsony, amikor nagy leszek? című rajzpályázat

Intézményünk ezen a versenyen külön dicséretben részesült, emellett két tanulónk ért el jelentős helyezést: Kovács Eszter (6/B) és Kalányos Katalin (7. o.) is második helyezett lett a korcsoportjában.

Dicsérő oklevelet kapott Magda Violett, Király Nelli és Fábos Liliána (7. o.), illetve Orsós Lolita (5/A).

Felkészítő: Merkeiné Vajda Anikó.

Első, második és harmadik helyezések két rajzversenyen