Iskolánk harmadik osztályos tanulója, Bódis Liliána kiemelkedő versenyeredményt ért el: első helyezett lett Sopronban az Oktatási Hivatal által kiírt XXXIV. Országos Hanyvári Pál Kommunikációs Emlékversenyen.

Ezt az országos versenyt hallássérült 2-4. osztályos tanulók számára rendezik meg az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásával, szövegértelmezésben, kommunikációban mérik össze a tudásukat, képességeiket a résztvevők.

Liliánát Dobrotkáné Herbán Mária szurdopedagógus készítette fel a versenyre, munkáját az iskolai hétköznapokban Rózsásné Máté Gyöngyi fejlesztő pedagógus, Szalai Józsefné osztályfőnök és Szalai Anikó osztálytanító segítette.

Bódis Liliána első helyezett lett hallássérültek országos kommunikációs versenyén