Az idei tanév rendhagyó: ballagás és tanévzáró helyett szűkebb körben, ünnepélyes bizonyítványosztás keretében búcsúztunk el nyolcadik osztályainktól és a többi osztály számára is szűk körű rendezvényeken adtuk át a bizonyítványokat.

A tanévzárón történik hagyományosan iskolánk legrangosabb elsimeréseinek átadása is, idén ez több rendezvényre osztva történt.

Nevelőtestületi dicséretek

A nevelőtestületi dicséret iskolánk legrangosabb elismerése, többévi kiváló tanulmányi munka, példás magatartás és szorgalom értékelések, tanulmányi- és sportversenyeken elért jelentős eredmények alapján ítéli oda nevelőtestület. Idén abban a szerencsés helyzetben volt iskolánk nevelőtestülete, hogy a megszokottnál több, összesen kilenc tanulót jutalmazhatott ezzel a rangos elismeréssel.

Nevelőtestületi dicséretben részesült éveken át végzett kiváló tanulmányi munkájáért, példás magatartásáért és szorgalmáért, tanulmányi- és sportversenyeken elért eredményéért:

  • Kovács Barbara (4/A osztály)
  • Török Pálma (4/B osztály)
  • Dani Bulcsú (8/A osztály)
  • Huber Ákos Kristóf (8/A osztály)
  • Varga Máté (8/A osztály)
  • Dávidházi Lilla (8/B osztály)
  • Sándor Laura Éva (8/B osztály)

Nevelőtestületi dicséretben részesült Bódis Liliána harmadik osztályos tanulónk az Oktatási Hivatal által kiírt, az Emberi Erőforrások Minisztériuma által támogatott XXXIV. Országos Hanyvári Pál Kommunikációs Emlékverseny megnyeréséért.

Nevelőtestületi dicséretben részesült Bók Adrienn Réka 6/B osztályos tanulónk kiemelkedő színvonalú tanulmányi munkájáért – Adrienn a tanév végén nem csak kitűnő tanulmányi eredményt ért el, de minden egyes tantárgyból emellett tantárgyi dicséretet kapott.

Jó tanuló, jó sportoló díj

A jó tanuló, jó sportoló díjat olyan nyolcadik évet végzett diákunk kaphatja meg, aki kiváló tanulmányi eredménye, példás magatartása és szorgalma mellett valamilyen sportágban kiemelkedő eredményt ér el. A 2019-2020-as tanévben jó tanuló, jó sportoló díjat kapott Dávidházi Lilla 8/B osztályos tanulónk, utánpótlás válogatott jégkorongozó. A díjat az előző tanévben ugyanezzel az elismeréssel jutalmazott Vörös Tamás Ottó utánpótlás válogatott vízilabdázó adta át.

Nevelőtestületi dicséretek, jó tanuló, jó sportoló díj átadása, ünnepélyes bizonyítványosztás ballagó nyolcadikasainknak