Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a veszélyhelyzetre való tekintettel a 2021/2022-es tanévre a beiratkozás az alábbi formában zajlik:

Lehetőség van online beiratkozásra a KRÉTA felületén a https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap címen. Az e-Ügyintézés Beiratkozás Általános Iskolába (BÁI) felülete 2021. április 10-én nyílik és április 16-án éjfélig lesz elérhető.

Akiknek nincs lehetőségük az online beiratkozásra vagy ehhez segítséget kérnek, április 7-9. és április 12-14. között telefonon egyeztethetnek időpontot a személyes beiratkozáshoz a 06-82-577-004-es telefonszámon 8.00-14.00 óra között az iskolatitkárnál. Megtehetik ezt e-mailben is az kaposfo.iskolatitkar@gmail.com címen. A személyes beiratkozás időpontja 2021. április 15-16. lesz.

A személyes beiratkozáshoz szükségesek a következő iratok:

  • a gyermek születési anyakönyvi kivonata
  • a gyermek lakcímkártyája
  • a gyermek óvodai szakvéleménye
  • SNI/BTM szakvélemény (ha van)
  • HH/HHH/RGYVK határozat (ha van)

Kérem, a szülők előzetesen döntsenek arról, hogy gyermekük angol vagy nemzetiségi német nyelvet tanul-e első osztálytól. Döntsék el azt is, hogy gyermekük számára a hit- és erkölcstan (katolikus/református hittan) vagy az etika tantárgyat választják.

További részletek a csatolt mellékletben.

Részletes információk a beiratkozásról