A COVID-járvány lecsengése és két év kihagyás után ismét angol szépkiejtési versenyt rendeztek a Mezőcsokonyai Általános Iskolában körülbelül 60 nevezővel. A versenyen az alsósoknak angol mondókákat kellett elmondaniuk. A felsősöknek először egy szabadon választott, előre begyakorolt szöveget kellett felolvasniuk, majd egy helyben kapott, ismeretlen szöveget. A versenyen hét tanulónk vett részt, ketten első helyezettek lettek, hárman pedig különdíjban részesültek:

  • a 7-8. osztályosok között 1. helyezett lett Mórocz János 7/A osztályos tanuló
  • az 1-2. osztályosok között 1. helyezett lett Király Petra Zoé 2. osztályos tanuló
  • a 7-8. osztályosok között különdíjban részesült Bók Adrienn Réka 8/B osztályos tanuló
  • a 7-8. osztályosok között különdíjban részesült Vörös Eszter 7/B osztályos tanuló
  • az 1-2. osztályosok között különdíjban részesült Csordás Levente 1. osztályos tanuló

Felkészítők: Dávidházi Tibor, Dávidháziné Csordás Henriett.

Két első helyezés és három különdíj angol szépkiejtési versenyen