Iskolánk tanulói remekeltek a Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Technikum és Kollégium magyar nyelv és irodalom munkaközössége által szervezett komplex tehetséggondozó programon.

A négy írásbeli feladatlap eredményei alapján jutottak döntőbe a 7. és 8. évfolyamos diákok. Május 11-én, a szóbeli fordulón további megmérettetések vártak rájuk: egy tétel részletes kifejtése, egy szabadon választott mai magyar költő, író életművének, alkotásainak prezentálása, valamint egy rövid kisfilm vagy portfólió formájában készített bemutatkozás volt a feladatuk.

Az összesített eredmények alapján iskolánk 7. évfolyamos tanulója, Boros Kincső 1. helyezést ért el.
A nyolcadikasoknál – saját korosztályukban – 2. Bók Adrienn, 3. Balogh Borbála lett.

Dani Zselyke, Kovács Eszter és Varga Nóra (8. osztályos tanulók) oklevelet vehettek át az írásbeli fordulókban való kiemelkedő szereplésért.

Felkészítő tanáruk:

• 7. évfolyam: Hőgye Virág
  • 8. évfolyam: Mariai Edit

Gratulálunk a verseny helyezettjeinek és résztvevőinek!

Ne csüggedjenek azok sem, akik ebben a tanévben nem jutottak döntőbe, jövőre ismét készülhetnek a megmérettetésre!

Boros Kincső első, Bók Adrienn második, Balogh Borbála harmadik az Eötvös Loránd Műszaki Technikum komplex tehetséggondozó versenyén