Iskolánk tanulóival szeptember 8-án túranapot tartottunk. Egy harmadik osztályos tanuló, Torma Dorina családja ajánlotta fel az alsósok számára, hogy a pósteleki szőlőhegyükön tölthettünk el egy csodás napot.

A kellemes fél órás séta után a gyerekek pillanatok alatt felfedezték a telek minden apró szépségét. Eztán mindenki elfogyasztotta a tízóraiját. Majd önfeledt futkározás és játék következett.

Miután az ebédre hozott összesfinomságot is minden gyerek maradéktalanul felfalt, következtek az izgalmas játékok.

Volt többek között kötélhúzás, rókavadászat, labdakereső, titkosírás rejtvény, papírrepülő hajtogatás.

A felsősök eközben a Petörke-völgybe mentek túrázni, ahol játékkal töltötték az időt, persze örültek a büfében kapható jégkrémeknek is. A túra során segítséget kaptunk a kaposfői polgárőrségtől, amit ezúttal is köszönünk nekik.

Igazán tartalmas és kellemesen fárasztó napot tölthettünk el a szőlőhegyen, illetve a Petörke-völgyben.

Őszi túra