Tisztelt jákói, csökölyi, gigei, rinyakovácsi, szülők!

A tanulóbérlet vásárlásával kapcsolatban az alábbiakat javasoljuk:

• 2013. augusztus 31-ig Kaposváron a Volán jegyirodában el kell készíttetni a fényképes bérletigazolványt (diákigazolványt és lakcímkártyát kell vinni, a leendő elsősöknek diákigazolvány helyettesítő igazolást küldünk postán).
  • Ekkor kell megvenni a szeptemberi tanulóbérletet is. (Aki megteheti, váltson decemberig vagy 2014. június 15-ig bérletet!)

Akiknek nincs módjában hosszabb távú bérletet vásárolni, azoknak az iskola az alábbiakban tud segíteni:

• minden hónap utolsó napjáig kérjük az iskolatitkárnak leadni a következő havi bérlet árát. Az iskola a bérleteket beszerzi és minden hónap 5-ig az érintett tanulónak átadja.

Felhívjuk a figyelmet, ha minden hónap utolsó napjáig az iskolatitkárnak nem fizetik be a következő havi bérlet árát, akkor az iskola nem tud segíteni a bérletvásárlásban.

Vörös Ottó Gábor

Tájékoztatás a tanulóbérletről