A nemzetiségi német oktatásban részesülő térítéses diákjaink tankönyveit már be lehet fizetni, kérjük a befizetést igazoló feladóvevényt, vagy az átutalást igazoló dokumentumot szeptember elsején, a tankönyvosztásra mindenképp hozzák magukkal.

A 3., 4., 5., és a 6. évfolyam munkafüzeteinek ára nem változott, így azokat a már megkapott díjbekérő alapján fizethetik be.

A 7. és a 8. évfolyamon tanulóknak a kaposvári KELLO-Infopontba kell befáradniuk a díjbekérővel. (Kaposvár, Teleki u. 6-8.) A tankönyvlistáról NE KÉRJÉK a KT-1322-es raktári számú, “Omas Fotoalbum erzählt” Arbeitsbuch zum Volkskundeunterricht Klasse 7-8 című, 5300 forintos munkafüzetet. A fennmaradó összeg befizetéséről szóló dokumentumot szeptember elsején, a tankönyvosztásra hozzák magukkal.

Tájékoztató a nemzetiségi német oktatásban tanulóknak