A TÁMOP-3.3.14.A-12/1-2013-0142 számú testvériskolai pályázat keretében szegedi testvériskolánk, a Boldogasszony Nővérek rend által fenntartott Karolina Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium tanulóival ismerkedtek diákjaink májusban Szegeden. Múzeumlátogatás, városnézés és szellemi vetélkedő is szerepelt a programok között és az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark meglátogatása is. Június végén közösen táboroztak a Bakonyban Szentbékkállán hat napig a szegedi, szennai és kaposfői diákok.

Szeptember végén a szegedi diákokat vártuk vissza és kínáltunk nekik színes programokat Szennában. A pályázat keretében még a Zselic és az Alföld természeti környezetéről gyarapíthatták tanulóink tudásukat a hetente zajló szakköri munkában.

Testvériskolai program a TÁMOP-3.3.14.A-12/1-2013-0142 pályázat keretében