Iskolánkból 2 csapat is indult a Szivárványhíd irodalmi és 1 csapat az Időutazó történelmi versenyen. A levelező versenyek 5 fordulóból álltak a tanév során, ahol a diákok számot adtak tudásukról, a kutatómunka és a kreatív írás területén is. Mind a klasszikus irodalom, mind a mai ifjúsági irodalom is szerepelt a kérdések között, illetve a történelmi feladatsor is bővelkedett a témakörök sokszínűségében. Minden fordulóban kellett saját munkát is beküldeniük a csapatoknak, melyek között szerepelt könyvajánló, novella- és történelmi naplóírás is.

A tanulók kitartó munkája meghozta az eredményét! Ezúton is gratulálunk nekik!

országos 3. helyezést ért el irodalomból és döntő fordulón vett részt Gödöllőn:
Ignácz Barbara és Vörös Vivien

 

országos 7. helyezést ért el irodalomból:
Horváth Barbara és Pap Dóra Laura

 

országos 4. helyezést ért el történelemből:
Epstein Ráchel Tímea, Ivusza Martin és Pitz Ádám

 

Felkészítő tanárok irodalomból: Mariai Edit, Laube Tünde
Felkészítő tanár történelemből: Lesz Gyula

13

12

11a

Kiváló eredmények országos versenyen