Minden korosztályban teremben és szabadtéren egyaránt részt vettünk  a labdarúgó diákolimpiai versenyeken.

A Kaposvár városkörnyék bajnoka címet három ízben sikerült megszerezni: teremben II. és III., szabadtéren II. korcsoportban. Eredményeinkkel kivívtuk a részvétel jogát a megyei döntőkön.

A megyei döntők (minden versenyen a kilenc körzeti bajnok vehetett részt) eredményei:

• II. korcsoport terem Marcaliban 5. hely,
  • III.kcs. terem Barcson 7. hely,
  • II. kcs. szabadtér Marcaliban 5.hely.

DSC_0228    DSC_0299

Gratulálunk a kiemelkedő eredményekhez!

Játékosok: Rostás Roland, Garai Gergő, József Patrik, Károlyi Krisztián, Bojtor Szabolcs, Orsós Zoltán, Rezsonya Attila, Bekő Balázs, Móré Gergő, Tombácz Erik, Vörös Tamás, Burda Dániel, Bogdán Richárd, Ivusza Balázs, Fodor Bálint, Farkas Brendon, Gyánó Bence, Nagy Levente, Orsós Kevin, Bekő Dominik, Barta László, Fügedi Attila.

Edző: Weimann Gábor

Labdarúgó diákolimpia