Ebben az évben december 20-án, szerdán tartjuk hagyományos iskolai karácsonyi ünnepségünket 11.00 órai kezdettel. Az ünnepségre szeretettel várjuk Önöket is, jöjjenek el, örüljenek gyermekükkel és ünnepeljenek velünk!

Délután napközi és iskolaotthon nem lesz, a gyerekek hazamennek. Az iskolabuszok ebéd után indulnak:

Csököly, Rinyakovácsi menetrend szerinti járattal  1323, Kiskorpád: menetrend szerinti járattal, 1352, ez a busz Kiskorpád Hősök teréig közlekedik. Onnan 4 perc várakozást követően indul vissza és akkor érinti a volt AGROKÉMIA megállóhelyet.

Gige, Jákó, Kiskorpád alsó: iskolabusz indul 1330-kor.

Kisasszond: 1330 órakor indul a kaposfői falubusz.

Téli szünet

December 20. egyúttal a téli szünet előtti utolsó tanítási nap is. A szünet utáni első tanítási nap pedig 2018. január 3., szerda.

Karácsonyi műsor, téli szünet