A Diákolimpia idei kiírásának I. és II. korcsoportos teremlabdarúgó körzeti döntőjét Kadarkúton bonyolították le. Iskolánk csapatai mindkét korcsoportban a harmadik helyen végeztek. A II. korcsoport mérkőzései során 3-4. osztályos tanulóink hatalmas küzdelemmel értek fel a képzeletbeli dobogó harmadik fokára, míg az I. korcsoportban, 1-2. osztályos diákjaink ugyanannyi pontot gyűjtöttek, mint az ezüstérmes csapat, csupán a gólkülönbség (egyetlen találat) döntött az ellenfél javára. Gratulálunk a gyerekeknek, büszkék vagyunk rátok!

I. korcsoport: Bán Balázs, Bogdán Bence, Bóni József, Hortobágyi Benjamin, Pécsek Martin, Sandro Milán, Szijjártó Kristóf, Váci Denisz.

II. korcsoport: Busch Daniel, Orsós Olivér, Orsós Zsanett, Pincz Bálint, Szijártó Nándor, Szijjártó Gergely, Ticián Benító, Vass Dávid.

Diákolimpia: két harmadik helyezés a teremlabdarúgás körzeti döntőjében