• Decemberben rendezte meg iskolánk a hagyományos Mikulás-kupát.

– 8 nevezőből  1. helyezést értünk el.

Gólkirály: Ferkas Brendon 8.b

• Kadarkút Jálics kupa IV. kcs: 1. hely

• Kaposvár városkörnyéki diákolimpia elődöntői majd döntői teremfociban Kaposmérőben, Nagybajomban.

-III. kcs-osaink 1. helyet szerezték meg 12 csapatból és bejutottak a megyei döntőbe.

-IV.kcs 2. hely, I. és II. kcs 3. hely.

• Teremlabdarúgás DIÁKOLIMPIA  megyei döntő:

III.kcs Barcs: 5.hely

• Városkörnyéki Diákolimpia szabadtéri labdarúgásban Nagybajom

– III.kcs-osok 1. hely bejutottak a megyei döntőbe

– I.kcs,II.kcs,IV.kcs 3.-ak lettek.

• DIÁKOLIMPIA megyei döntő Törökkoppány: Kaposvár és Nagyatád körzet válogatottjaival (mert egy iskola) kellett megküzdenünk.

A papírformának megfelelően sajnos nem sikerült továbbjutni a csoportból. 7.helyen zártunk.

• Hunyadi-kupa kaposmérő:

-IV. kcs 1. hely.

• Egész tanévben iskolánk együttműködve a Kiskorpádi SE-vel biztosította a csapatokat az U7, U9, U11, U13 –as bajnokságokban.

Kiemelkedő teljesítményt nyújtó játékosaink:

Felső: Gyánó Bence, Fodor Bálint, Farkas Brendon, Tombácz Erik, Vörös Tamás, Ivusza Balázs, Hortobágyi Patrik, Rostás Roland, Garai Gergő.

Alsó: Pécsek Martin, Bán Balázs, Váci Denisz, Szijártó Nándor, Ticián Benitó, Raffael Patrik.

Idei sikerek labdarúgásban