Hosszú évek óta hagyományos rendezvény tavasszal a Somogy megyei gyermek és ifjúsági néptánc fesztivál (néptáncverseny), Együd Árpád néprajzkutató, koreográfus emlékére, amely most az Oktatási Hivatal által támogatott tanulmányi versenynek is minősül egyúttal. A versenyt több helyszínen, több alkalommal rendezik meg, hogy Somogy megye és a dél-dunántúli régió minden jelentkező tánccsoportja megmutathassa tudását.

Ezen a versenyen iskolánk két csoporttal képviseltette magát Siófokon. Harmadikasaink arany, negyedikeseink pedig ezüst minősítést kaptak. A harmadikasok felkészítő tanára Horváth Tibor, a koreográfiát Horváth Tibor és Zóka Éva készítette. A negyedikes csoportot Varjas Tamás készítette fel és a koreográfiát is ő állította össze.

A harmadikasok arany minősítésük kapcsán részt vesznek a verseny Arany Gáláján június 10-én Kaposváron.

Harmadikas néptáncosaink arany, a negyedikesek ezüst minősítést értek el az Együd Árpád emlékére rendezett megyei néptáncversenyen