Tisztelt szülők, kedves gyerekek!

Mindannyiunk közös érdeke, hogy a rendkívüli körülmények ellenére a gyermekeink jövőjét alapvetően maghatározó általános iskolai oktatás a lehető leghatékonyabban tudjon haladni. A pedagógusainknak nagyon sok erőfeszítésébe kerül, hogy alkalmazkodni tudjanak a megváltozott körülményekhez, de ugyanúgy a szülőkre, gyerekekre is rengeteg többletteher hárul. Az első távoktatással töltött hét tapasztalatai nagyon pozitívak a számunkra. Látjuk, hogy a gyerekek igyekeznek alkalmazkodni a különleges helyzethez, és a szülők a rájuk szakadó egyéb problémák ellenére segítenek nekik a tanulásban.

Nagyon köszönjük mindannyiuk erőfeszítéseit és segítségét!

De ez csak az első hét volt! Kérjük, továbbra is fokozott figyelemmel kövessék gyerekeiket, hogy a pedagógusok által küldött anyagokat elkészítsék, és a lehetőségekhez képest haladjanak a tananyaggal. Kérem a szülőket, hogy továbbra is működjenek együtt a pedagógusokkal, és bármilyen kérdésük, problémájuk van, keressék az osztályfőnököt, szaktanárt online módon! Folyamatosan tudatosítsák gyermekeikben, hogy most is az iskolai rend szerint kell tanulniuk, és reményeink szerint nemsokára újra az iskolában folytatódik a tanulás.

Még egyszer köszönöm a gyerekek lelkesedését és szülők segítségét, együttműködését:

Üdvözlettel:
Vörös Ottó Gábor
igazgató

A digitális tanulás első hetéről