Szeretnénk a szülőket bátorítani a Kréta Szülőknek nevű jól használható mobiltelefonos alkalmazás telepítésére. Ha letöltik a telefonjukra, értesítéseket kapnak gyermekük osztályzatairól, a hiányzásokról, az iskola által küldött üzenetekről és más bejegyzésekről is. Az alkalmazást a következő gombra kattintva elérhetik a Google Play Áruházban, de megtalálható az Apple App Store-ban is.

Az okostelefonnal rendelkező gyerekeknek pedig a Kréta Tanulóknak alkalmazás telepítését javasoljuk, ezzel is láthatóak az osztályzatok, hiányzások, üzenetek, s minden más bejegyzés, illetve értesítéseket is ad a program ezekről. Az alábbi gombra kattintva letölthető a Google Play Áruházból az alkalmazás, de megtalálható az Apple App Store-ban is.

Ha a belépéshez szükséges felhasználónévvel vagy jelszóval kapcsolatban segítségre van szükségük, forduljanak az osztályfőnökhöz.

Kréta alkalmazások szülőknek, tanulóknak okostelefonra