2021. április 19-től az alsó tagozat számára újra jelenléti oktatás lesz az iskolában, a felsősöknek pedig folytatódik a digitális oktatás.

Kérjük az alsósok szüleit, hogy csak teljesen egészségesen engedjék iskolába a gyerekeket. Ha kisebb egészségügyi probléma van (köhögés, nátha, hasfájás, hőemelkedés, fejfájás, stb.) akkor maradjon otthon a gyermek és kérjük, jelezzék ezt az osztályfőnöknek.

A maszk viselése az iskola közösségi tereiben továbbra is kötelező, az osztályban javasolt.

Ha a családban vagy a tanulóval egy háztartásban valaki COVID-19 tesztre, teszteredményre vár, akkor ne jöjjön a gyermek iskolába. Az osztályfőnököt ilyen esetben értesíteni kell.

Április 19-től jelenléti oktatás az alsósoknak, digitális oktatás a felsősöknek – csak egészségesen jöjjenek a gyerekek iskolába